You are currently viewing 5 wieczornych atrakcji na nowy sezon
Atrakcje artystyczne w Malinowej Kuźni

5 wieczornych atrakcji na nowy sezon

Już w piątek zaczynamy nowy sezon. Pierwsi goście dokonali rezerwacji i pojawią się przed naszym progiem. Już nie możemy się doczekać. Pucujemy pokoje, szykujemy ogród, układamy listę śniadań i przede wszystkim planujemy nasze wieczorne atrakcje. Bo u nas można się zaszyć i w ciszy kontemplować piękno natury, ale można też spędzić czas wspólnie z nami i innymi gośćmi przy bardziej lub mniej artystycznych wieczornych atrakcjach.

W nowym sezonie powtórzymy kilka sprawdzonych formatów, niektóre usprawnimy, a czekać gości będą również nowe propozycje. Nie przedłużając, przejdźmy do rzeczy.

Poniedziałek – Wieczór z klasyką kina

Początek tygodnia zostawiamy bez zmian. Na śniadaniu goście dostają propozycję dwóch filmów – jeden z przed roku 70, drugi z przed 2000 roku. Goście wybierają jeden z nich. My wieczorem znosimy do jadalni nasz stary telewizor, który w resztę dni tygodnia pełni funkcję wyłącznie dekoracyjną. Zasiadamy w wygodnych fotelach, bądź mniej wygodnych krzesłach i wspólnie oglądamy. Dopuszczamy głośne komentowanie 🙂

Wtorek – Improwizacja teatralna/ warsztaty kreatywnego pisania

Wtorki należą do odważnych! W zeszłym sezonie udało się zrobić wieczór z IMPRO kilka razy i zawsze był to strzał w dziesiątkę – szczególnie z tego miejsca pozdrawiamy Artura i Mirasa, którzy doprowadzili nas do łez 🙂

W tym roku dajemy alternatywę – jeżeli niekomfortowo czujecie się na scenie to może wspólnie napiszemy opowiadanie? W końcu posiadamy pokój literacki, a to do czegoś zobowiązuje…

Czwartek – Gry planszowe

Czwartki należą do Dariusza, który zaprosi gości na wieczór z planszówkami. Mamy solidną kolekcję tytułów – strategiczne, ekonomiczne, towarzyskie i kooperacyjne. Na pewno uda się dobrać taką grę, która wszystkim podpasuje. A może przywieziecie swoje tytuły? My zawsze jesteśmy otwarci na poznanie nowych gier!

Piątek – Ognicho z muzyką na żywo

W piątki zapraszamy do ogrodu na ognisko. Po naszej stronie jest drewno. Jedzenie i picie we własnym zakresie. Dodatkowo przy ognisku zagramy mały koncercik naszej autorskiej muzyki. Po koncercie zapraszamy na jam session. W razie kiepskiej pogody – koncert przenosimy do wnętrza.

Sobota – Wieczór z aromaterapią

W soboty nowość. Wkręciliśmy się niedawno w olejki eteryczne i naszą nową zajawką będziemy się z wami dzielić. Poszukamy idealnych zapachów dla was. Nina opowie o właściwościach olejków i dla chętnych zorganizujemy masaż dłoni z użyciem olejków.

Środy i niedziele, jak w zeszłym roku wolne. I jak wam się podoba kalendarz atrakcji? Na którą macie największą ochotę?

Dodaj komentarz