Boże Narodzenie

Agata oderwała szminkę od ust i odwróciła się w stronę okna. Tak jak jej się zdawało – na skraju działki pod płotem dojrzała przechodzącą sarnę. Potem drugą i jeszcze jedną. Pewnie szły do rzeki, tuż obok wił się dziko Bóbr. Znała już to stadko. Dzień wcześniej, tuz przed zachodem słońca wybrała się na spacer po łąkach. Tam spotkała je po raz pierwszy.
Ostatni raz zerknęła w lusterko. Wszystko gotowe- uśmiechnęła się i wyszła z pokoju. Na korytarzu, przy małym drewnianym stole siedzieli Marcin z Arletą i kończyli jakąś grę planszową. Uśmiechnęła się do nich. Arleta odpowiedziała promiennym uśmiechem, a Marcin zapewnił, że już kończą i zaraz pojawią się na dole.
W kuchni na dole uderzyło ją ciepło, zarówno to fizyczne dobiegające z rozpalonego przez gospodarzy pieca kaflowego, jak i mentalne które emanowało od wszystkich w tym domu. Gospodyni kończyła nakrywać do stołu. Pomagała jej w tym Ania, pomimo zapewnień tej pierwszej, że to naprawdę nie jest konieczne. Agacie aż ślinka pociekła na widok naszykowanych potraw.
Wtem, drzwi wejściowe się otworzyły wpuszczając mróz oraz dwóch mężczyzn niosących naręcze drewna. Sebastian próbował przekonać gospodarza, że grunge ma się dobrze a punk wcale nie jest dead. Sądząc po minie słuchacza – bezskutecznie. Panowie dorzucili świeżego drewna do pieca, a w tym czasie do kuchni wparowali roześmiani Marcin z Arletą
Agata usiadła do stołu i pomyślała, że przyjazd na święta do Malinowej Kuźni to była jej najlepsza decyzja w życiu.  

Zapraszamy na Boże Narodzenie do Malinowej Kuźni.

Przyjazd 23.12.2022
Wyjazd 27.12.2022
W cenie:
👍 cztery  noclegi w Malinowej Kuźni
👍 cztery śniadania, trzy lekkie lunche i dwie obiadokolacje
👍 uroczysta kolacja Wigilijna
👍koncert autorskiej piosenki poetyckiej oraz warsztaty IMPRO

Cena: 2500 zł za dwie osoby.

Serdecznie zapraszamy
Nina i Dariusz