You are currently viewing Listopad i grudzień w Malinowej Kuźni

Listopad i grudzień w Malinowej Kuźni

Wakacje nam powoli dobiegły końca. Wrzesień to czas jesiennych porządków i odpoczynku po pracowitym sezonie. Jak na pierwszy rok było dobrze. Goście wyjeżdżali zadowoleni i wypoczęci. Poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Mieliśmy już pierwszy powrót (gorące uściski dla Agaty).

Co dalej?

Jesteśmy otwarci cały rok. A to oznacza, że można spokojnie rezerwować pobyty w miesiącach mniej oczywistych. Jesień, zima czy przedwiośnie to świetnie miesiące do artystycznych spotkań i kulturalnych uniesień (we wrześniu gościliśmy na przykład parę filmowców z L.A.).
Co więcej, jesienne spacery po lesie mogą okazać się dużo ciekawsze od tych letnich – łatwiej jest na przykład spotkać grzyba, a nawet kilka grzybów. Zamki i pałace zimową scenerią są równie urokliwe jak letnią, a przedwiośnie to idealny moment na eksplorowanie małych zacisznych miasteczek.

A dla lubiących spędzać czas nieco aktywniej mamy dwie propozycje.

Nawiedzona Kuźnia, czyli gra terenowo-kryminalna

W listopadzie nie będziemy przyjmować tradycyjnych rezerwacji, a to dlatego, że szykujemy coś wyjątkowego. W każdy z czterech weekendów listopadowych Malinowa Kuźnia będzie się zamieniała w nawiedzone domostwo.
Co tu dużo mówić – mamy ducha i nie potrafimy sobie z nim poradzić. Czekamy na śmiałków, którzy nam w tym pomogą. Uprzedzamy, że nie będzie łatwo i niezależnie od pogody trzeba będzie się napracować, nachodzić i wysilić szare komórki. Za dużo nie możemy zdradzać, żeby nie psuć zabawy, tym którzy się zdecydują.

W każdy weekend dostępne będą trzy pokoje dwuosobowe – cena za weekend to 1500 zł za pokój (czyli za dwie osoby).

W cenie:
noclegi
śniadania i obiadokolacje
dwudniowa gra terenowa z opieką superwajzora
nagroda niespodzianka (dla tych którzy zakończą grę powodzeniem) 🙂

Boże Narodzenie w artystycznej atmosferze

W grudniu jesteśmy otwarci do 14. Po 14 mamy krótką przerwę, ale tylko 9 dni. Od 23 grudnia zapraszamy na Święta do Malinowej Kuźni. Do dyspozycji gości oddajemy trzy pokoje, więc Boże Narodzenie spędzimy na pewno w kameralnej atmosferze. My oraz maksymalnie siedmioro gości. Co proponujemy?

Przyjazd 23 wieczorem i zakwaterowanie. W Wigilię zjemy wspólne śniadanie oraz uroczystą kolację wigilijną. Pierwszego dnia świąt na gości czekać będzie śniadanie, obiadokolacja oraz wieczór muzyczny. Drugiego dnia oprócz śniadania i obiadokolacji dodajemy wieczorek teatralny – warsztaty IMPRO. We wtorek poranne śniadanie i wykwaterowanie.
Do tego cały czas dostęp do książek i gier planszowych. Cena za dwie osoby 2500 zł

Zarówno listopad jak i grudzień są u nas w pełni wegetariańskie (ryby podajemy). Inne miesiące z resztą też 🙂

Do zobaczenia
Dariusz i Nina

P.S. O co chodzi ze zdjęciami? Odkryjecie w listopadzie podczas gry 🙂

Ten post ma 65 komentarzy

Dodaj komentarz