You are currently viewing Nowy sezon w Malinowej

Nowy sezon w Malinowej

Muszę wam się do czegoś przyznać. Tęskniłem za wami. Zima w tym roku była wyjątkowo długa, ponura i nie sprzyjała wyjazdom na wieś. I choć wiosna cały czas raczej nieśmiało puka do naszych bram to już widać jej pierwsze oznaki. Czasem nawet słońce zawita nad naszym domem. Brakuje tylko was – naszych kochanych gości.

3,2,1 start!

Sezon zaczynamy już w piątek 28 kwietnia. W tym roku majówka wypada znakomicie. Przy odrobinie szczęścia można wypoczywać przez cały tydzień, zahaczając o dwa weekendy. I my jesteśmy na to gotowi. Pokoje już czekają na gości. W tym sezonie do waszej dyspozycji oddajemy trzy z nich: muzyczny, malarski i literacki. Wszystkie są dwuosobowe, z podwójnym łóżkiem oraz prywatną łazienką. Do dwóch z nich możemy dodać dostawkę – tak żeby pomieściły trzy osoby.

A co w ogrodzie?

Jak na razie pogoda nas nie rozpieszcza, ale już zaczęliśmy szykowanie magicznego ogrodu dla naszych gości. Zaprosimy was do kilku stref. Pierwsza z nich to strefa relaksu z drewnianą huśtawką oraz hamakiem i leżaczkami. Druga, dla aktywnych to strefa sportowa. Do Waszej dyspozycji oddajemy – naszej domowej roboty pole do minigolfa, bule, sprzęt do badmintona oraz (jeszcze w fazie planowania, ale trzymajmy kciuki żeby się ziściło) tablicę do Darta. W kąciku romantycznym w tym sezonie zaplanowaliśmy małe oczko wodne oraz towarzystwo naszego przyjaciela Pinokia. Oczywiście nie może też zabraknąć miejsca na ognisko oraz altanki, pod którą w ciepłe letnie dni – obiady smakują najlepiej.

Dla ciała i ducha

Malinowa Kuźnia to miejsce nie tylko odpoczynku, ale również spotkań towarzyskich. Co rano serwujemy śniadanie, na które składają się lokalne produkty oraz nasze wypieki. Poranny posiłek jadamy wszyscy razem przy wspólnym stole. Dzień zaczynamy od miłych pogawędek. A kończymy jeszcze milej – wspólnie spędzanymi wieczorami przy artystycznych atrakcjach. Pięć dni w tygodniu proponujemy bardziej lub mniej kulturalne aktywności. W tym sezonie nasza oferta powiększy się o nowe pozycje, ale o tym już wkrótce….

Wiosna nadchodzi, więc najwyższy czas żebyście przybyli i Wy! Serdecznie zapraszamy. Już się nie możemy doczekać, aż poznamy wasze historie 🙂

Dodaj komentarz