Nina i Darek

Kim jesteśmy?
Hmmmm….

To trudne pytanie. Czy da się w ogóle opisać człowieka w dwóch akapitach? A dwoje ludzi? A może potrzeba do tego trzech akapitów? Czterech?
Nazywamy się Nina i Dariusz. Czy to już coś o nas mówi? Czy gdyby rodzice nadali nam inne imiona bylibyśmy innymi ludźmi? Może w ogóle byśmy się nie spotkali, nie wzięli ślubu i nigdy nie kupili domu?
Czyli wiadomo już, że jesteśmy małżeństwem i posiadamy dom. Co jeszcze możemy zdradzić?

Kochamy zwierzęta, teatr, dobre jedzenie, poezję, muzykę i naturę. Jesteśmy stuprocentowymi mieszczuchami i dlatego przeprowadzamy się na wieś. (No dobra, Nina ma wiejskie korzenie, więc jest usprawiedliwiona).
Lubimy tworzyć. Lubimy ludzi, którzy tworzą, Lubimy ludzi, którzy lubią ludzi, którzy tworzą.
Nina pisze wiersze, wspólnie piszemy piosenki. Zajmujemy się trochę teatrem, trochę muzyką, trochę literaturą. Nie lubimy stagnacji. Dariusz dumnie reprezentuje barwy miejscowej drużyny piłkarskiej K.S. Włodzice. Dzielnie walczymy w B-klasie.

W Malinowej Kuźni zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Wiedzieliśmy, że ten dom jest nasz. Reszta świata też musiała się o tym dowiedzieć. Stworzyliśmy miejsce spotkań, inspiracji artystycznych, azyl, gdzie będzie można odpocząć od zgiełku miasta. Wyciszyć się. Poznać innych inspirujących ludzi. Siąść z nimi razem do stołu. Porozmawiać.
Serdecznie zapraszamy!