Nasze pokoje

Dbając o komfort naszych gości każdy pokój wyposażyliśmy w prywatną łazienkę, co gwarantuje prywatność i wygodę. Dodatkowo, stworzyliśmy przytulną przestrzeń wspólną z aneksem kuchennym, idealną do przygotowywania posiłków, oraz niewielki salonik, gdzie nasi goście mogą relaksować się przy grach planszowych i cieszyć się dobrą książką. To miejsce sprzyjające zarówno intymności, jak i wspólnej artsytycznej zabawie, które tworzy niezapomnianą atmosferę dla każdego gościa Malinowej Kuźni.

Pokój Malarski

Jeśli w kiepską pogodę zakładasz na siebie kolorowy płaszcz, a na ulicy zwracasz uwagę na wyróżniających się z tłumu ludzi, to znaczy, że ten pokój jest dla Ciebie. Ekstrawagancki, odważny i radosny. Panuje tu energia, która pobudza do działań. 
W pokoju znajduje się podwójne łóżko, szafa oraz stół z dwoma krzesłami. Pełen komfort zapewnia prywatna łazienka, zestaw pościeli i ręczników oraz ekologiczne kosmetyki (szampon i żel pod prysznic). Ponadto na wyposażeniu pokoju jest suszarka do włosów oraz żelazko.

Pokój Literacki

W twoim domu regały z książkami są ważniejsze od modnych mebli czy od zastawy kuchennej. Jeśli kochasz stare książki, patrzysz z czułością na odchodzące do lamusa maszyny do pisania, a może sam chcesz pisać lub już piszesz, to ten pokój jest dla Ciebie.
W pokoju znajduje się podwójne łóżko, wieszak na ubrania,  stolik z fotelem oraz biurko ze starą maszyną do pisania. Pełen komfort zapewnia prywatna łazienka, zestaw pościeli i ręczników oraz ekologiczne kosmetyki (szampon i żel pod prysznic). Ponadto na wyposażeniu pokoju jest suszarka do włosów oraz żelazko.

Pokój Muzyczny

Jeśli wybierasz w zimowy wieczór stare, czarno-białe filmy, lubisz kołysać się z lampką dobrego wina przy gramofonie, może uwodzisz swoją tajemniczą aurą i lubisz smutne piosenki? A może kochasz śpiewać o miłości, jesteś niepoprawnym romantykiem lub romantyczką? To ten pokój jest dla Ciebie.
W pokoju znajduje się podwójne łóżko, pojedyncze łóżko, szafa oraz stół z dwoma krzesłami. Pełen komfort zapewnia prywatna łazienka, zestaw pościeli i ręczników oraz ekologiczne kosmetyki (szampon i żel pod prysznic). Ponadto na wyposażeniu pokoju jest suszarka do włosów oraz żelazko.

W cenie pokoju

Wifi

W całym obiekcie dostepny jest bezprzewodowy internet z prędkością światłowodu.

Parking

Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking na 3 samochody - jeden na pokój.

Aneks kuchenny

Na piętrze znajdziecie mały aneks kuchenny z lodówką płytą i piekarnikiem.

kawa i herbata

W cenie noclegu zawarta jest też darmowa kawa i herbata, które znajdziecie w aneksie.

Ogród

Zapraszamy do naszego dziekiego ogrodu z altanką, huśtawką i hamakami.

Śniadanie

Nasze wegetariańskie śniadania to okazja poznania nowych ludzi i smaków.

Gry planszowe

Darek zaprasza na pełen emocji i zabawy wieczór z grami planszowymi.

Koncerty na żywo

Muzyka w sercach nam gra. Zapraszamy na mini koncert i wspólne muzykowanie.

Serdecznie zapraszamy